jablkowe
zebra
piernik

Wytrwale pracujemy aby nasze produkty osłodziły Państwu życie.

Historia Cukierni Lazur zaczyna się w 1993 roku. Henryk Mochocki wraz z małżonką Zdzisławą otwierają pierwszy zakład, małą rodzinną piekarnię w miejscowości Jęgrzna. 

W piekarni w Jęgrznej najwiecej czasu spędzał najmłodszy syn Henryka, Karol, który już jako chłopiec wykazywał się przedsiębiorczością, zaangażowaniem w prace piekarni. Praca przy krojeniu chleba lub jako dostawca nie zraziła chłopca i za przykładem ojca dołącza do rodzinnego biznesu. 

W roku 2000 dzięki staraniom Henryka zostaje zakupiony zakład w Suchedniowie – Cukiernia Lazur.  To w nim pracuje syn Henryka, Karol, który po kilku latach przejmuje zarządzanie rodzinną firmą. Jak sam mówi, to praca w piekarni nadała rytm jego życiu. Postanawia kontynuować tradycje taty. Karol wprowadza do firmy nowe rozwiązania, inwestuje w nowoczesne maszyny produkcyjne i pakujące. Zarządza produkcją, kontynuuje podstawowe założenia, stawia na doskonały smak, świeżość produktów, ich najwyższą jakość oraz tradycje w wypiekaniu. Przyszłość firmy od teraz będzie zależeć od Niego. 

Z końcem 2016 roku rusza rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego w Suchedniowie. Rosnący apetyt na nasze słodkości nie pozostawia w zasadzie wyboru – jedyny słuszny kierunek to rozwój. Nasza hala produkcyjna zaopatrzona jest w maszyny i urządzenia najnowszej technologii. Zatrudniamy wykwalifikowanych cukierników i specjalistów. Stosujemy nowe rozwiązania i idziemy z duchem czasu. Dzięki temu wyższa wydajność produkcji pozwoliła na dalsze poszerzenie oferty dla dużych sieci handlowych oraz hurtowni. 

2023 rok to kolejny przełomowy jubileuszowy rok. 30 lat minęło, to naprawdę sporo cennego czasu, słodkiej tradycji. Dziś po kilkudziesięciu latach jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się zakładem produkcyjnym. 

Cukiernia Lazur to różnorodny asortyment, nowoczesna produkcja. To również dynamicznie rozwijająca się firma dbająca o jak najlepsze relacje ze swoimi klientami zarówno indywidualnymi jak i partnerami biznesowymi.